II Ogólnopolskie Seminarium „Geoenergetyka i Geotermalne Pompy Ciepła” odbędzie się w Uniejowie

W dniach  24-26 maja 2022 roku w Uniejowie odbędzie się II Ogólnopolskie Seminarium „Geoenergetyka i Geotermalne Pompy Ciepła”. Współorganizatorem wydarzenia jest Geotermia Uniejów, a głównym tematem będzie „Inżynieria otworowa dla przekształceń energetycznych w Polsce”.

Organizatorami seminarium są Laboratorium Geoenergetyki AGH, Urząd Miasta w Uniejowie, Geotermia Uniejów i Studenckie Koło Naukowe GEOWIERT. W programie seminarium zaplanowano między innymi wystąpienia oficjalne, sesje referatów, dyskusje moderowane, a także zwiedzanie instalacji geotermalnych w Uniejowie. Zapisy na seminarium odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.geoenergetyka.agh.edu.pl

Gmina Uniejów w dniach 26-29 maja 2022 jest organizatorem w Uniejowie kongresu geotermalnego pod nazwą „Międzynarodowy kongres klimatyczny dla samorządowców. Geotermia oraz pozostałe OZE- inwestycje w ochronę klimatu i rozwój gospodarczy”.

Kongres geotermalny organizowany jest w ramach projektu zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej regionu łódzkiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez gminę Uniejów – etap II”.

Organizacja kongresu geotermalnego ma również związek z obchodami rocznicy 10-lecia nadania miastu Uniejów statusu uzdrowiska

Szczegóły w ulotce poniżej:

0001

0002