Klub Biegacza Geotermia Uniejów zaprasza na bieg Tropem Wilczym

Trwają zapisy na organizowany w Uniejowie przez Klub Biegacza Geotermia Uniejów bieg TROPEM WILCZYM, który odbędzie się 1 marca 2020 roku. ,,Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” to największy bieg pamięci organizowany w kilkuset miastach w Polsce.

Bieg organizowany przez Klub Biegacza Geotermia Uniejów odbędzie się przy Zagrodzie Młynarskiej 1 marca 2020 r. Start biegu na dystansie 1963m planowany jest na godzinę 11.30, biegu na 10 km na godzinę 12.00. 

Biuro zawodów w Zagrodzie Młynarskiej w Uniejowie czynne będzie w godzinach 11.00 – 11.30. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: wojtek_jakubowski@wp.pl,  wpłata 20zł za pakiet po otrzymaniu potwierdzenia zapisania na bieg (limit 40 pakietów!!). Uwaga! Jest tylko 40 pakietów startowych, ale jeśli pakiety się skończą, nadal można uczestniczyć w biegu i akcji charytatywnej.

Jak co roku, przy okazji biegu organizowana jest również akcja charytatywna. W tym roku fundacja chce pomóc Gai, dziewczynce, która przyszła na świat jako wcześniak – w 25 tygodniu ciąży.

Podczas Biegu Tropem Wilczym w Uniejowie zawodnicy mogą włączyć się do charytatywnej akcji biegowej na rzecz Gaji Woźniak. Biegacze mogą przyczepić na koszulkę identyfikator akcji – kartkę z napisem „biegnę dla Gai”, a Fundacja ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Gai” będzie można odbierać w biurze zawodów w niedzielę w godz. 11-11:30.