Kolejny obiekt z wodą geotermalną z Uniejowa

Największy kompleks hotelowo-konferencyjny w Uniejowie – Aparthotel Termy Uniejów od początku września przyjmuje gości.  To 172-apartamentowy kompleks z basenem, saunami i częścią konferencyjno-restauracyjną w standardzie czterech gwiazdek. Hotel jest kolejnym obiektem, który będzie ogrzewany wodą geotermalną z Uniejowa.

27745_b
Podobnie jak w nowych blokach w każdej łazience znajduje się trzeci kurek z którego płynie woda geotermalna.

apart3

DSC_8827 - Copy 1

W hotelu oprócz ogrzewania z elektrociepłowni Geotermii Uniejów w każdym z apartamentów w łazienkach goście będą mieli dostęp do wody termalnej. Podobnie jak w nowych blokach w każdej łazience znajduje się trzeci kurek z którego płynie woda geotermalna.

W obiekcie Aparthotel Termy Uniejów goście będą mogli wybrać spośród oferty bogato wyposażonych pokoi oraz apartamentów. Do wyboru będą m.in. pokoje typu Studio i Superior z wygodnym, dużym łóżkiem king-size oraz apartamenty.

DSC_8795

Budowę największego w Uniejowie hotelu rozpoczęto w marcu 2018 roku. Na powierzchni 1,5 hektara, w najlepszej możliwej lokalizacji w uzdrowisku, w strefie uzdrowiskowej A i w bliskim sąsiedztwie kompleksu termalno-basenowego (ok. 200 m), powstał obiekt w standardzie czterogwiazdkowego hotelu z 344 miejscami noclegowymi w układzie konferencyjnym.

Pierwszą grupę ponad 300 osób kompleks przyjął 5 września br. Hotel z 4 salami konferencyjnymi, z możliwością przyjęcia w nich nawet 400 osób to pierwszy taki obiekt w Uzdrowisku Termalnym Uniejów. Dzięki obiektowi o tej powierzchni w Uniejowie można organizować duże konferencje, szkolenia i imprezy. Łączna powierzchnia części restauracyjno- konferencyjnej to około 1 850 m2.

DSC_8747

27717_b