Kosmetyki na wodzie termalnej i Ogórki termalne w konkursie na produkt regionalny

Ruszyła trzecia edycja plebiscytu „Nasze Dobre Łódzkie”, który promuje najlepsze towary i usługi wytwarzane przez firmy z województwa łódzkiego. W konkursie trwającym do 8 grudnia można głosować na dwa produkty, które wytwarzane są na bazie naszej wody geotermalnej.

O przyznaniu tytułów „Nasze Dobre Łódzkie” zadecydują głosy SMS-owe oraz oddane przez Facebooka przez czytelników i internautów. Głosowanie rozpoczęło się 24 listopada i potrwa do 8 grudnia do
godziny 20.00. Trzecia edycja plebiscytu jest rozgrywana w dwóch kategoriach, w obu startuje gmina Uniejów ze swoimi nowymi produktami:

termy_uniejow_cosmetics

  • produkt/usługa – kategoria spożywcze: Ogórek termalny z Uniejowa
    ogorki_sloik-1
    Aktualne wyniki oraz sposoby głosowania można znaleźć na stronie organizatora www.dzienniklodzki.pl, który tak pisze o swoim plebiscycie: „Stawiamy na produkty, które ze względu na jakość i popularność wśród mieszkańców stanowią wzór godny do naśladowania. Plebiscyt ma przyczynić się do upowszechnienia wśród mieszkańców woj. łódzkiego idei świadomego wyboru produktów z naszego regionu i wspierania w ten sposób lokalnych producentów i dostawców usług”.
    W plebiscycie w każdej kategorii zostaną przyznane głosami czytelników i internautów nagrody – Znaki Jakości „Nasze Dobre Łódzkie 2017”.