Czwarty ExTermynator, czyli ekstremalny bieg przełajowy

2 czerwca 2018 roku odbył się czwarty już bieg ExTermynator. Mokradła, błoto i woda – tak w skrócie można opisać trasę biegu przełajowego, który po raz kolejny zorganizowano w Uniejowie.Zwycięzcą biegu został Adam Łukasiak z Chorek z Zespołu Szkół im. J.Grodzkiej w Łęczycy. To drugie zwycięstwo z rzędu tego młodego biegacza, który w tym roku osiągnął czas 01:17:12

W biegu wzięło udział 71 uczestników, a na podium stanęli: – Adam Łukasiak z Zespołu Szkół im. J.Grodzkiej w Łęczycy, drugie miejsce zajął Krzysztof Krygier z Łodzi (ACCENTURE), a trzecie Piotr Werner z Malanowa (KM Maraton Turek).

Pierwsze miejsce wśród kobiet z czasem 1:40:23 zajęła Bernadeta Kowalewska-Gołdyka z KB Maraton Turek. Najlepszym zawodnikiem Klubu Biegacza Geotermia Uniejów został Kamil Pecyna z Uniejowa, który z czasem 01:34:09 zajął 14. miejsce.
Wyniki  Biegu ExTermynator 2018.

Ekstremalną nagrodą dla zwycięzcy biegu był skok ze spadochronem a za kolejne miejsca na podium – lot paralotnią i lot motolotnią.

Organizatorami biegu byli: Klub Biegacza Geotermia Uniejów, I Dywizjon Lotniczy Leźnica Wielka, Urząd Miasta w Uniejowie, PGK Termy Uniejów sp. z o.o. i Geotermia Uniejów sp. z o.o.